V Niedziela Wielkiego Postu – 17 marca 2024 r.

Przeżywamy już V Niedzielę Wielkiego Postu – Niedzielę Pasyjną. Rozpoczynamy czas naszych Rekolekcji – Renowacji Misji Świętej, witamy ks. Stanisława Szestowickiego, który pomoże nam przeżyć ten święty czas. Poniedziałek, wtorek, środa spotkania dla dorosłych 7.00; 9.00 i 18.30; dzieci i młodzież zapraszamy na g. 17.00. Ofiary składane w poniedziałek, wtorek i środę będą podziękowaniem ks. Stanisławowi.
1. Raz jeszcze szczere Bóg zapłać parafianom trwającym na Adoracji o nowe powołania.
2. Chórowi naszemu i wszystkim, którzy przygotowali wczorajszy koncert Dekalog dziękujemy za piękne przeżycia.
3. We wtorek Uroczystość Świętego Józefa.
4. Środa o 18.00 – Nowenna ku czci M.B. Wspomożenia Wiernych.
5. W piątek Drogi Krzyżowe po porannej mszy św. o 17.00 i o 19.00 ulicami parafii. Pójdziemy z kościoła Krakowską do Zielonej, w Brzozową do Braniborskiej i do kościoła.
6. W sobotę na porannej mszy św. spotkanie wspólnoty Szkaplerza.
7. W przyszłą niedzielę, noszącą nazwę Niedzieli Palmowej czyli Męki Pańskiej wysłuchamy Pasji. Błogosławieństwo palm na każdej Mszy świętej. Przed Mszą św. o 10.30 – Procesja z poświęceniem palm od Krzyża Misyjnego do kościoła.
8. Przyszła niedziela 24 dzień m-ca, na mszy św. o 10.30 – spotyka się Żywy Różaniec, zmiana tajemnic.
9. W kruchcie kościoła można nabyć świece Caritas i karty świąteczne. W tym roku ręcznie robione palmy przez rodziców, dzieci i młodzież naszego oratorium, będzie można nabyć w niedziele palmową. Całkowity dochód przeznaczony zostanie na dokończenie remontu sali w naszym oratorium.
10. Bardzo dziękujemy parafianom, którzy w środę posprzątali kościół po pracach budowlanych związanych z instalacją hydrantów. Serdeczne Bóg zapłać.
11. Solenizantom i Jubilatom tygodnia, dobrodziejom materialnym i duchowym naszej parafii, życzymy wielu łask przez wstawiennictwo M.B. Różańcowej i Świętego Jana Pawła II.
W minionym tygodniu Pan Bóg powołał do wieczności:
+ Jan Moskwicz l. 91, ul. Karola Miarki
+ Jerzy Krzysztonek l. 67, tata ks. Jarosława, ul. Wierzbowa

Ogłoszenia
duszpasterskie

Czytania na dziś

Potrzebne
dokumenty

Co należy
zrobić aby:

Kancelaria
czynna:

Wtorek - Piątek

9:00 - 17:00

Sobota - Niedziela

9:00 - 17:00

Spotkanie indywidualne

535 082 828
91 483 15 80