1. Dzisiejsza niedziela jest dniem modlitwy za prześladowanych chrześcijan na całym świecie.
2. Bóg zapłać za ofiary składane na tace budowlaną.
3. We wtorek po wieczornej mszy św. katecheza dla dorosłych.
4. We wtorek 14 listopada trzeci dzień Nowenny Odnowy Wiary Jubileuszu Dziewięćsetlecia Misji Świętego Ottona.
5. W czwartek Akcja Katolicka zaprasza na mszę św. wieczorną w int. Ojca świętego, naszej ojczyzny, parafii i naszych rodzin.
6. Klasy 8 przygotowujące się do bierzmowania zapraszamy na katechezę od poniedziałku do czwartku o godz. 18.00 w Oratorium.
7. Staraniami naszych parafian świetlica i oratorium otrzymały 9-osobowego busa, który będzie służył dzieciom i młodzieży. Serdecznie dziękujemy!
8. Od poniedziałku do piątku w godzinach od 15.00 do 19.00 zapraszamy do oratorium. Od godziny 15.00 pomoc w lekcjach, we wtorek o godz. 17.00 warsztaty modelarskie, w środę o 17.00 zajęcia gitarowe i ping-pong.
9. Serdeczne podziękowania od Liturgicznej Służby Ołtarza, która w tegorocznej akcji „znicz” na rzecz wspólnoty zebrała 1421 zł i 63 gr.
10. Dziękujemy za wspieranie remontu naszego oratorium. Za każdą, złotówkę, pomoc fizyczną i cenne rady serdeczne Bóg zapłać! Za wszystkich dobrodziejów tego działa odprawiona zostanie msza święta 14 listopada o godz. 7.00.
Solenizantom i Jubilatom tygodnia, dobrodziejom materialnym i duchowym naszej parafii, życzymy wielu łask przez wstawiennictwo M.B. Różańcowej i Świętego Jana Pawła II.
W minionym tygodniu odeszli do Wieczności:
+ Teodozja Żukowska l. 93, ul. Kasprzaka
+ Helena Wysocka l. 101, ul. Mikołajczyka
+ Mieczysław Niemyski l. 86, ul. Wierzbowa

  • Święto Przemienienia, wpatrzeni w Przemienionego Pana, prośmy o przemianę naszych serc. W parafii sąsiedniej doroczny Odpust Przemienienia Pańskiego.
  • Miesiąc sierpień czas pielgrzymowania, do sanktuariów Maryjnych, łączmy się duchowo z pielgrzymami, miesiąc trzeźwości, wspierajmy trwających i chcących wyjść z nałogów.
  • Młodzieży zgromadzonej na Światowych Dniach Młodzieży w Lizbonie dziękujemy za piękne świadectwo wiary i przywiązania do Kościoła, Ojciec Święty Franciszek kończy swoją kolejną podróż apostolską, wspierajmy Go naszą modlitwą.
  • Niedziela Adoracyjna, rozpoczniemy o 17.30 – zakończymy przed wieczorną Mszą św.
  • O g. 18.00 w środę – Nowenna ku czci M.B. Wspomożenia Wiernych.
  • Decyzją Księdza Arcybiskupa Metropolity Andrzeja Dzięgi powiadamiamy wszystkich Księży duszpasterzy naszej diecezji o powstałej w Niepokalanowie inicjatywie pod nazwą „KRUCJATA RÓŻAŃCOWA DZIECI I CAŁYCH RODZIN za POLSKĘ” od 15 sierpnia do 25 grudnia br. „Zapraszamy wszystkich, a w szczególności wszystkie rodziny i wszystkie dzieci – do przyłączenia się i uczestnictwa w pierwszej w historii krucjacie różańcowej dzieci i całych rodzin. Pierwsza w historii „Krucjata różańcowa dzieci i całych rodzin” organizowana jest pod patronatem Sanktuarium Najświętszej Maryi Panny Niepokalanej Wszechpośredniczki Łask w Niepokalanowie. Rozpoczęcie 15 sierpnia – centralne uroczystości odbędą się w Sanktuarium w Niepokalanowie – uroczystą Eucharystią o godz. 11.30, po której wspólnie odmówimy akt zawierzenia Niepokalanemu Sercu Maryi, a następnie rozpoczniemy krucjatę różańcową. Całość zakończymy w Boże Narodzenie 25 grudnia br., odmawiając codziennie dziesiątkę różańca świętego o łaskę wylania Darów Ducha Świętego na Polskę i wszystkich Polaków. Niech każda rodzina zarejestruje się na stronie internetowej www.krucjataniepokalanow.pl, abyśmy wiedzieli, ile rodzin uczestniczy w modlitwie”. Szczegóły na plakatach.
  • W przyszłą niedzielę taca budowlana.
  • Zachęcamy do lektury prasy katolickiej.
  • Solenizantom i Jubilatom tygodnia, oraz dobrodziejom materialnym i duchowym naszej parafii, życzymy wielu łask przez wstawiennictwo M.B. Różańcowej i Świętego Jana Pawła II, a wszystkim wypoczywającym, Bożych i bezpiecznych wakacji.