– Dzisiejszą niedzielę przeżywamy w Kościele jako światowy dzień modlitw o powołania kapłańskie i zakonne. Prośmy Jezusa Chrystusa – Dobrego Pasterza, aby nigdy nie zabrakło nowych pracowników w Bożej winnicy.

– We wtorek w liturgii wspominać będziemy św. Wojciecha patrona naszej Ojczyzny i naszej salezjańskiej inspektorii. Po wieczornej mszy św. katecheza dla dorosłych.

– W środę w 24 dzień m-ca, wspominać będziemy Maryję Wspomożycielkę, na nabożeństwo i mszę św. wieczorną zapraszamy Żywy Różaniec ze zmianą tajemnic.
W tym dniu zapraszamy również małżonków jubilatów m-ca kwietnia.

– W czwartek w liturgii czcić będziemy św. Marka, prosząc o urodzaje.

– W piątek dwudziestu jeden naszych ministrantów wraz z ks. Dominikiem i opiekunami wyjeżdżają do Aleksandrowa na 29 ministranckie święto Dominika Savio. Ogarnijmy ich modlitwą i życzmy dobrej zabawy i złotych medali w zawodach sportowych.

– W sobotę na porannej mszy św. spotkanie wspólnoty szkaplerza.

– W przyszłą niedzielę na godzinę 18.30 zapraszamy na mszę świętą pielgrzymów wyjeżdzających do Medjugorie. Po mszy świętej wyjazd spod naszego kościoła.

– Ruch Światło – Życie zaprasza na wakacyjne rekolekcje. Więcej informacji na plakatach, a zapisy u ks. Dominika. Ilość miejsc ograniczona.

– Trwają zapisy na półkolonie, tegoroczna edycja odbędzie się w dwóch pierwszych tygodniach lipca. Więcej informacji na plakatach, a zapisy u ks. Dominika.

– W dniu dzisiejszym zapraszamy do naszego oratorium, aby zobaczyć postępy poczynionych prac.

 

– Solenizantom i Jubilatom tygodnia, dobrodziejom materialnym i duchowym naszej parafii, życzymy wielu łask przez wstawiennictwo M.B. Różańcowej i  Świętego Jana Pawła II.

 

 W  minionym  tygodniu odeszła  do Wieczności:

+ Teresa Skrzypkowiak l. 69, ul. Piękna

– Dziś w całej Polsce obchodzona jest po raz kolejny Niedziela Biblijna, rozpoczynająca Tydzień Biblijny. To zachęta do lektury i rozważania tekstów Pisma Świętego.

– Dziś o godz. 15.00 z Jasnych Błoni w Szczecinie wyruszy do Archikatedry Marsz dla Życia pod hasłem „ Życie nie zna granic”. Zapraszamy wszystkich z rodzinami do dawania świadectwa w obronie życia od poczęcia do naturalnej śmierci.

– Kończy się Tydzień miłosierdzia, przy wyjściu Caritas zbiera ofiary do puszek.

– Bóg zapłać za ofiary składane na tacę jako budowlaną.

– We wtorek po Mszy wieczornej katecheza dla dorosłych.

– Środa o 18.00 – Nowenna ku czci Wspomożycielki.

–  Za tydzień, w Niedzielę Dobrego Pasterza, będziemy modlić się o nowe powołania do służby w Kościele: kapłańskie, zakonne i misyjne.

– W przyszłą niedzielę dzień otwarty naszego oratorium, będzie to okazja by zobaczyć postępy poczynionych prac.

– Zachęcamy do lektury prasy katolickiej.

 

– Solenizantom i Jubilatom tygodnia, dobrodziejom materialnym i duchowym naszej parafii, życzymy wielu łask przez wstawiennictwo M.B. Różańcowej i  Świętego Jana Pawła II.

 

W minionym tygodniu Pan Bóg powołał do wieczności:

+ Mieczysława [m] Wal l.81, ul. Reczańska

+ Alicję Cydzik l. 82, ul. Wierzbowa

+ Mirosławę  Chojnacką l. 69. ul. K. Miarki

+ Martę Kopacińską niemowlę. ul. Turniowa

– Obchodzimy dziś 2. niedzielę Wielkanocy, zwaną Niedzielą Miłosierdzia. Liturgia tego dnia wskazuje nam na Boże Miłosierdzie, które objawia się nie tylko w darze odpuszczenia grzechów, lecz również w tym, że Pan Jezus osobiście chce się spotkać z wątpiącym Tomaszem, a w nim z każdym z nas. Z   racji Święta Miłosierdzia  –  o g. 15.00 – Koronka do Bożego Miłosierdzia; następnie Adoracja, którą rozpoczniemy po Koronce; g. 18.00 Nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia; Zechciejmy znaleźć swoją osobistą chwilę na trwanie w Cieniu Bożego Miłosierdzia.

– Niedziela dzisiejsza rozpoczyna również 80 Tydzień Miłosierdzia. Pamiętajmy zatem o praktykowaniu uczynków miłosierdzia, abyśmy sami mogli go doświadczać. W przyszłą niedzielę zbiórka do puszki na Caritas.

– Jutro Uroczystość Zwiastowania Pańskiego, na mszy św. wieczornej możliwość podjęcia  adopcji duchowej.

– We wtorek o g. 18.00 – ks. Biskup Henryk Wejman udzieli Sakramentu Bierzmowania naszej młodzieży. Nie będzie już mszy św. o 18.30, zapraszamy na 18.00, wspierajmy młodych naszą modlitwą.

–  W środę, 10 kwietnia przypada 14. rocznica katastrofy samolotu w Smoleńsku. W tym dniu w naszych modlitwach pamiętajmy o ofiarach tego tragicznego lotu, jak również módlmy się w intencji naszej Ojczyzny, o 18.00 – Nowenna ku czci M.B. Wspomożenia Wiernych.

–  Jubileuszowy 20 Marsz dla Życia w przyszłą niedzielę o g. 15.00 na Jasnych Błoniach.

– Przyszła niedziela taca budowlana.

– Za dwa tygodnie zapraszamy na dzień otwarty naszego oratorium, będzie to okazja by zobaczyć postępy poczynionych prac.

– Zachęcamy do lektury prasy katolickiej.

– Solenizantom i Jubilatom tygodnia, dobrodziejom materialnym i duchowym naszej parafii, życzymy wielu łask przez wstawiennictwo M.B. Różańcowej i Świętego Jana Pawła II.

– Wraz z obchodem Świąt Wielkanocnych Kościół w Polsce rozpoczyna trwającą 9 lat Wielką Nowennę do Jubileuszu dwutysiąclecia Odkupienia, którego dokonał Jezus Chrystus przez swoją Mękę, Śmierć, Zmartwychwstanie, Wniebowstąpienie i Zesłanie Ducha Świętego.

– Nowenna do Bożego Miłosierdzia od dzisiaj codziennie o g. 18.00.

– Jutro drugi dzień Świąt – Wielkanocny Poniedziałek. Msze św. według rozkładu niedzielnego. Tradycyjnie zbiórka do puszek na KUL i Wydział Teologiczny w Szczecinie.

– Korzystając z okazji, kierujemy słowa serdecznego podziękowania wszystkim, którzy przyczynili się do tego, aby przygotowania do Świąt i liturgia w czasie tych świętych dni miały piękną i godną oprawę.

– W niedzielę w TVP 3 o 17.45, będzie można zobaczyć program ARKA, w którym będzie relacja z koncertu Dekalog.

– Wtorek dzień modlitw za zmarłych, 18.30 – msza św. zbiorowa za zmarłych.

– W tym tygodniu przypada I czwartek m-ca, na wieczorną mszę św. zapraszamy ministrantów z rodzinami.

I piątek m-ca, od g. 9.00 – odwidzimy chorych w domach z sakramentami, msze św. o 7.00 i 18.30; po mszy wieczornej kolejne Jerycho, które zakończymy w sobotę o 15.00 koronką.

I sobota m-ca, po mszy św. porannej nabożeństwo ku czci Niepokalanego Serca NMP.

– Przyszła niedziela będzie uroczystą Niedzielą Miłosierdzia Bożego. O g. 15.00Koronka do Bożego Miłosierdzia i adoracja Najświętszego Sakramentu do wieczornego nabożeństwa.

9 kwietnia o g.18.00 – Ks. bp. Henryk Wejman udzieli naszej młodzieży sakramentu Bierzmowania.

– Solenizantom i Jubilatom tygodnia, dobrodziejom materialnym i duchowym naszej parafii, życzymy wielu łask przez wstawiennictwo M.B. Różańcowej i Świętego Jana Pawła II.

Niedziela Palmowa to pamiątka uroczystego wjazdu Jezusa do Jerozolimy. Błogosławieństwo palm na każdej mszy św.
Przed mszą św. o 10.30 i 12.00 – procesja z poświęceniem palm od Krzyża Misyjnego do kościoła.
1. Zachęcamy do zakupu palm w kruchcie kościoła. Każda z nich została wykonana z sercem i pełną starannością przez rodziców dzieci i młodzieży naszego Oratorium.
Cały dochód ze sprzedaży zostanie przeznaczony na wykończenie remontowanej sali w naszym oratorium. Wykonana została już elektryka, posadzka, wytynkowano ściany, wymienione drzwi i okno, zamontowano system mechanicznej wymiany powietrza. Po świętach planujemy kolejny dzień otwarty, by móc Wam pokazać to nasze wspólne dzieło. Za wszelkie wsparcie, z serca płynące DZIĘKUJE.
2. Dziękujemy również za przygotowanie paczek na Święta dla Rodzin.
3. Dziś 24 dzień m-ca, spotkanie Żywego Różańca – na mszy św. o 10.30, zmiana Tajemnic.
3. Uroczystość Zwiastowania w tym roku ze względu na Wielki Tydzień obchodzona będzie 8 kwietnia.
4. W środę o g. 18.00 Nowenna ku czci Wspomożycielki; na mszę św. wieczorną zapraszamy małżonków jubilatów m-ca marca.
5. Wielki Tydzień przeżyjmy jako ludzie wierzący: godnie i po chrześcijańsku. Niech te trzy święte dni: Wielki Czwartek, Wielki Piątek i Wielka Sobota będą dniami szczególnego zagłębiania się w Misterium Paschalne poprzez udział w bogatej liturgii.
6. W Wielki Czwartek we wszystkich parafiach celebrowana jest tylko jedna Msza Święta, zwana Mszą Wieczerzy Pańskiej, na pamiątką ustanowienia Eucharystii i kapłaństwa. Rozpoczyna ona Triduum Paschalne. Liturgię rozpoczniemy o godzinie 19.00, po zakończeniu Liturgii, Adoracja do 22.00.
7. W Wielki Piątek wszystkich obowiązuje post ścisły, polegający na powstrzymaniu się od potraw mięsnych oraz na ograniczeniu jedzenia. Tego dnia na znak smutku i żałoby nie sprawuje się Eucharystii.
– Adoracja od godz. 7.00.
– Spowiedź od godz. 9.00 do 17.00
– O godz. 15.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia i Droga Krzyżowa.
Liturgia Męki Pańskiej o godzinie 19.00.
Uczestnicząc w Adoracji Krzyża można uzyskać odpust zupełny. Na zakończenie liturgii Najświętszy Sakrament zostanie przeniesiony do Grobu Pańskiego, Adoracja w Wielki Piątek do 23.00.
W tym dniu rozpoczniemy Nowennę do Bożego Miłosierdzia.
8. Wielka Sobota jest dniem adoracji Najświętszego Sakramentu w Grobie Pańskim. Jest to czas upamiętniający zstąpienie Chrystusa do otchłani, Jest to czas ciszy i zadumy nad śmiercią Chrystusa.
– Spowiedź od godz. 9.00 do 15.00.
– Święcenie pokarmów od godz. 9.00 – 15.00
Ostoja przy krzyżu – o godz. 11.30
– Jutrznia w piątek i sobotę o godz. 7.30
Modlitwę kolejnego dnia Nowenny do Bożego Miłosierdzia odmówimy przed rozpoczęciem liturgii Wigilii Paschalnej.
Od Niedzieli Zmartwychwstania – nowenna codziennie o 18.00.
W sobotni wieczór rozpoczynamy Wigilię Zmartwychwstania Pańskiego. Uroczysta i najbogatsza w ciągu roku liturgia oznajmi Zmartwychwstanie Chrystusa. Liturgię Paschalną rozpoczniemy się o g. 19.00.
Przynieśmy ze sobą świece i dzwoneczki.
9. Msza św. Rezurekcyjna w Niedzielę Zmartwychwstania o g. 6.00 i następna Msza św. o g. 9.00; pozostałe, według rozkładu niedzielnego. Nie ma mszy św. o g. 7.00 i 8.00;
10. W Poniedziałek Wielkanocny msze św. według rozkładu niedzielnego. Zbiórka do puszki na katolickie uczelnie.
11. W roku 2033 obchodzić będziemy rocznicę dwutysiąclecia Odkupienia. Dziewięć lat, które poprzedzają ten wielki Jubileusz, jest okazją do ożywienia wiary, a nade wszystko dziękczynienia.
Solenizantom i jubilatom tygodnia, dobrodziejom materialnym i duchowym naszej parafii, życzymy wielu łask przez wstawiennictwo M.B. Różańcowej i Świętego Jana Pawła II.
W minionym tygodniu Bóg powołał do wieczności:
+ Janinę Taborek l. 90, ul. Rezedowa
+ Annę Lewandowską l. 75, ul. Karola Miarki

Przeżywamy już V Niedzielę Wielkiego Postu – Niedzielę Pasyjną. Rozpoczynamy czas naszych Rekolekcji – Renowacji Misji Świętej, witamy ks. Stanisława Szestowickiego, który pomoże nam przeżyć ten święty czas. Poniedziałek, wtorek, środa spotkania dla dorosłych 7.00; 9.00 i 18.30; dzieci i młodzież zapraszamy na g. 17.00. Ofiary składane w poniedziałek, wtorek i środę będą podziękowaniem ks. Stanisławowi.
1. Raz jeszcze szczere Bóg zapłać parafianom trwającym na Adoracji o nowe powołania.
2. Chórowi naszemu i wszystkim, którzy przygotowali wczorajszy koncert Dekalog dziękujemy za piękne przeżycia.
3. We wtorek Uroczystość Świętego Józefa.
4. Środa o 18.00 – Nowenna ku czci M.B. Wspomożenia Wiernych.
5. W piątek Drogi Krzyżowe po porannej mszy św. o 17.00 i o 19.00 ulicami parafii. Pójdziemy z kościoła Krakowską do Zielonej, w Brzozową do Braniborskiej i do kościoła.
6. W sobotę na porannej mszy św. spotkanie wspólnoty Szkaplerza.
7. W przyszłą niedzielę, noszącą nazwę Niedzieli Palmowej czyli Męki Pańskiej wysłuchamy Pasji. Błogosławieństwo palm na każdej Mszy świętej. Przed Mszą św. o 10.30 – Procesja z poświęceniem palm od Krzyża Misyjnego do kościoła.
8. Przyszła niedziela 24 dzień m-ca, na mszy św. o 10.30 – spotyka się Żywy Różaniec, zmiana tajemnic.
9. W kruchcie kościoła można nabyć świece Caritas i karty świąteczne. W tym roku ręcznie robione palmy przez rodziców, dzieci i młodzież naszego oratorium, będzie można nabyć w niedziele palmową. Całkowity dochód przeznaczony zostanie na dokończenie remontu sali w naszym oratorium.
10. Bardzo dziękujemy parafianom, którzy w środę posprzątali kościół po pracach budowlanych związanych z instalacją hydrantów. Serdeczne Bóg zapłać.
11. Solenizantom i Jubilatom tygodnia, dobrodziejom materialnym i duchowym naszej parafii, życzymy wielu łask przez wstawiennictwo M.B. Różańcowej i Świętego Jana Pawła II.
W minionym tygodniu Pan Bóg powołał do wieczności:
+ Jan Moskwicz l. 91, ul. Karola Miarki
+ Jerzy Krzysztonek l. 67, tata ks. Jarosława, ul. Wierzbowa

Dziś czwarta niedziela Wielkiego Postu, nazywana niedzielą „Laetare”, czyli wielkopostną niedzielą radości.
Bóg zapłać za ofiary składane w dniu dzisiejszym na tacę jako budowlaną.
O godz.17.45 Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym;
1. 22 marca na godz. 19.00 zapraszamy na drogę krzyżową ulicami naszej parafii.
2. Chór zbiera ofiary na koncert Dekalog, który odbędzie się w naszym kościele w sobotę 16 marca o g. 17.00, z tego powodu Msza św. wieczorna sobotnia w małym kościele.
3. Dziękujemy osobom, które wyraziły chęć w naszej corocznej adoracji o powołania do służby Bożej, którą przeżywać będziemy jutro po mszy wieczornej do wtorkowej mszy wieczornej.
4. W czwartek siódmy dzień Nowenny Odnowy Wiary Wielkiego Jubileuszu św. Ottona.
5. W przyszłą sobotę mszą św. wieczorną rozpoczniemy czas naszych rekolekcji wielkopostnych, które jako renowację misji przeprowadzi ks. Stanisław Szestowicki. Rekolekcje potrwają do środy.
6. W kruchcie kościoła można nabyć świece Caritas i kartki świąteczne. W tym roku ręcznie robione palmy wielkanocne będzie można nabyć w niedziele palmową.
7. Zostało jeszcze kilka miejsc na kolonie organizowane w Węgierskiej Górce w dniach 24.06-04.07.2024. Zapisy w zakrystii i Oratorium.
Solenizantom i Jubilatom tygodnia, dobrodziejom materialnym i duchowym naszej parafii, życzymy wielu łask przez wstawiennictwo M.B. Różańcowej i Świętego Jana Pawła II.
 1. Ojciec Święty Franciszek przyjął rezygnację księdza arcybiskupa Andrzeja Dzięgi i mianował biskupa Zbigniewa Zielińskiego Administratorem naszej Diecezji.
 2. W piątki wielkiego postu zapraszamy na nabożeństwa drogi krzyżowej:
  • dla dzieci o g. 17.00;
  • dla młodzieży o g. 19.30;
  • dla dorosłych po porannej Mszy św. i o g.18.00
 3. Wtorek po mszy św. wieczornej katecheza dla dorosłych.
 4. W środę nowenna do Matki Bożej Wspomożenia o g. 18.00. Na mszę św. wieczorną zapraszamy małżonków jubilatów m-ca lutego.
 5. W czwartek zapraszamy na wieczór uwielbienia na godz. 20.30
 6. I piątek m-ca, msze św. z okazją do spowiedzi o godz. 7.00; 17.00; 18.30 i 19.30;
  Od godz. 9.00 – odwiedzimy chorych z sakramentami w domach; od 19.00 kolejne Jerycho różańcowe, które zakończmy w sobotę o 15.00 koronką.
 7. I sobota m-ca, po porannej mszy św. nabożeństwo ku czci Niepokalanego Serca NMP.
 8. 1 marca [sobota] Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych, o godz. 10.00 – modlitwa przy tablicy upamiętniającej Żołnierzy Wyklętych – Areszt Śledczy w Szczecinie, ul. Kaszubska; o godz. 18.00 – msza św. w kościele garnizonowym, a po niej koncert Orkiestry Wojskowej.
 9. W przyszłą niedziele niedziela adoracyjna.
  Na mszy św. o 12.00 poświęcenie książeczek dla dzieci pierwszokomunijnych. O godz. 11.15 katecheza dla dzieci, a o 11.20 dla ich rodziców.
 10. Rocznica Pierwszej Komuni Świętej w tym roku odbędzie 25 maja o godz. 12.00.
 11. Parafia z Wielgowa organizuje pielgrzymkę do Włoch w terminie 1.06. – 10.06.2024. Szczegóły na plakatach.
Solenizantom i Jubilatom tygodnia, dobrodziejom materialnym i duchowym naszej parafii, życzymy wielu łask przez wstawiennictwo M.B. Różańcowej i Świętego Jana Pawła II.
– W minionym tygodniu Bóg powołał do wieczności:
+ Zofię Szewczyk l. 77, Ostoja
+ Barbarę Podrąbczyńską – Kolasa l.76, ul. Bohaterów Narwiku
1. Dzisiejsza niedziela jest dniem modlitwy za prześladowanych chrześcijan na całym świecie.
2. Bóg zapłać za ofiary składane na tace budowlaną.
3. We wtorek po wieczornej mszy św. katecheza dla dorosłych.
4. We wtorek 14 listopada trzeci dzień Nowenny Odnowy Wiary Jubileuszu Dziewięćsetlecia Misji Świętego Ottona.
5. W czwartek Akcja Katolicka zaprasza na mszę św. wieczorną w int. Ojca świętego, naszej ojczyzny, parafii i naszych rodzin.
6. Klasy 8 przygotowujące się do bierzmowania zapraszamy na katechezę od poniedziałku do czwartku o godz. 18.00 w Oratorium.
7. Staraniami naszych parafian świetlica i oratorium otrzymały 9-osobowego busa, który będzie służył dzieciom i młodzieży. Serdecznie dziękujemy!
8. Od poniedziałku do piątku w godzinach od 15.00 do 19.00 zapraszamy do oratorium. Od godziny 15.00 pomoc w lekcjach, we wtorek o godz. 17.00 warsztaty modelarskie, w środę o 17.00 zajęcia gitarowe i ping-pong.
9. Serdeczne podziękowania od Liturgicznej Służby Ołtarza, która w tegorocznej akcji „znicz” na rzecz wspólnoty zebrała 1421 zł i 63 gr.
10. Dziękujemy za wspieranie remontu naszego oratorium. Za każdą, złotówkę, pomoc fizyczną i cenne rady serdeczne Bóg zapłać! Za wszystkich dobrodziejów tego działa odprawiona zostanie msza święta 14 listopada o godz. 7.00.
Solenizantom i Jubilatom tygodnia, dobrodziejom materialnym i duchowym naszej parafii, życzymy wielu łask przez wstawiennictwo M.B. Różańcowej i Świętego Jana Pawła II.
W minionym tygodniu odeszli do Wieczności:
+ Teodozja Żukowska l. 93, ul. Kasprzaka
+ Helena Wysocka l. 101, ul. Mikołajczyka
+ Mieczysław Niemyski l. 86, ul. Wierzbowa

 • Święto Przemienienia, wpatrzeni w Przemienionego Pana, prośmy o przemianę naszych serc. W parafii sąsiedniej doroczny Odpust Przemienienia Pańskiego.
 • Miesiąc sierpień czas pielgrzymowania, do sanktuariów Maryjnych, łączmy się duchowo z pielgrzymami, miesiąc trzeźwości, wspierajmy trwających i chcących wyjść z nałogów.
 • Młodzieży zgromadzonej na Światowych Dniach Młodzieży w Lizbonie dziękujemy za piękne świadectwo wiary i przywiązania do Kościoła, Ojciec Święty Franciszek kończy swoją kolejną podróż apostolską, wspierajmy Go naszą modlitwą.
 • Niedziela Adoracyjna, rozpoczniemy o 17.30 – zakończymy przed wieczorną Mszą św.
 • O g. 18.00 w środę – Nowenna ku czci M.B. Wspomożenia Wiernych.
 • Decyzją Księdza Arcybiskupa Metropolity Andrzeja Dzięgi powiadamiamy wszystkich Księży duszpasterzy naszej diecezji o powstałej w Niepokalanowie inicjatywie pod nazwą „KRUCJATA RÓŻAŃCOWA DZIECI I CAŁYCH RODZIN za POLSKĘ” od 15 sierpnia do 25 grudnia br. „Zapraszamy wszystkich, a w szczególności wszystkie rodziny i wszystkie dzieci – do przyłączenia się i uczestnictwa w pierwszej w historii krucjacie różańcowej dzieci i całych rodzin. Pierwsza w historii „Krucjata różańcowa dzieci i całych rodzin” organizowana jest pod patronatem Sanktuarium Najświętszej Maryi Panny Niepokalanej Wszechpośredniczki Łask w Niepokalanowie. Rozpoczęcie 15 sierpnia – centralne uroczystości odbędą się w Sanktuarium w Niepokalanowie – uroczystą Eucharystią o godz. 11.30, po której wspólnie odmówimy akt zawierzenia Niepokalanemu Sercu Maryi, a następnie rozpoczniemy krucjatę różańcową. Całość zakończymy w Boże Narodzenie 25 grudnia br., odmawiając codziennie dziesiątkę różańca świętego o łaskę wylania Darów Ducha Świętego na Polskę i wszystkich Polaków. Niech każda rodzina zarejestruje się na stronie internetowej www.krucjataniepokalanow.pl, abyśmy wiedzieli, ile rodzin uczestniczy w modlitwie”. Szczegóły na plakatach.
 • W przyszłą niedzielę taca budowlana.
 • Zachęcamy do lektury prasy katolickiej.
 • Solenizantom i Jubilatom tygodnia, oraz dobrodziejom materialnym i duchowym naszej parafii, życzymy wielu łask przez wstawiennictwo M.B. Różańcowej i Świętego Jana Pawła II, a wszystkim wypoczywającym, Bożych i bezpiecznych wakacji.