IV Niedziela Wielkanocna – 21 kwietnia  2024

– Dzisiejszą niedzielę przeżywamy w Kościele jako światowy dzień modlitw o powołania kapłańskie i zakonne. Prośmy Jezusa Chrystusa – Dobrego Pasterza, aby nigdy nie zabrakło nowych pracowników w Bożej winnicy.

– We wtorek w liturgii wspominać będziemy św. Wojciecha patrona naszej Ojczyzny i naszej salezjańskiej inspektorii. Po wieczornej mszy św. katecheza dla dorosłych.

– W środę w 24 dzień m-ca, wspominać będziemy Maryję Wspomożycielkę, na nabożeństwo i mszę św. wieczorną zapraszamy Żywy Różaniec ze zmianą tajemnic.
W tym dniu zapraszamy również małżonków jubilatów m-ca kwietnia.

– W czwartek w liturgii czcić będziemy św. Marka, prosząc o urodzaje.

– W piątek dwudziestu jeden naszych ministrantów wraz z ks. Dominikiem i opiekunami wyjeżdżają do Aleksandrowa na 29 ministranckie święto Dominika Savio. Ogarnijmy ich modlitwą i życzmy dobrej zabawy i złotych medali w zawodach sportowych.

– W sobotę na porannej mszy św. spotkanie wspólnoty szkaplerza.

– W przyszłą niedzielę na godzinę 18.30 zapraszamy na mszę świętą pielgrzymów wyjeżdzających do Medjugorie. Po mszy świętej wyjazd spod naszego kościoła.

– Ruch Światło – Życie zaprasza na wakacyjne rekolekcje. Więcej informacji na plakatach, a zapisy u ks. Dominika. Ilość miejsc ograniczona.

– Trwają zapisy na półkolonie, tegoroczna edycja odbędzie się w dwóch pierwszych tygodniach lipca. Więcej informacji na plakatach, a zapisy u ks. Dominika.

– W dniu dzisiejszym zapraszamy do naszego oratorium, aby zobaczyć postępy poczynionych prac.

 

– Solenizantom i Jubilatom tygodnia, dobrodziejom materialnym i duchowym naszej parafii, życzymy wielu łask przez wstawiennictwo M.B. Różańcowej i  Świętego Jana Pawła II.

 

 W  minionym  tygodniu odeszła  do Wieczności:

+ Teresa Skrzypkowiak l. 69, ul. Piękna

Ogłoszenia
duszpasterskie

Czytania na dziś

Potrzebne
dokumenty

Co należy
zrobić aby:

Kancelaria
czynna:

Wtorek - Piątek

9:00 - 17:00

Sobota - Niedziela

9:00 - 17:00

Spotkanie indywidualne

535 082 828
91 483 15 80