III niedziela Adwentu – 15 grudnia 2024 r.

– Zapraszamy na rekolekcje adwentowe, które wygłosi ks. dr Łukasz Pawłowski SDB. W niedzielę msze z nauką rekolekcyjną o tradycyjnych godzinach, natomiast w poniedziałek i wtorek msze św. o godz. 6.30, 9.00 i 18.30 (wszystkie będą odprawiane w nowym kościele). W poniedziałek dodatkowo po wieczornej mszy św. rekolekcjonista odprawi nabożeństwo z modlitwą o uzdrowienie fizyczne i duchowe. Taca zebrana na mszach św. w poniedziałek i wtorek zostanie przeznaczona dla ks. rekolekcjonisty.
– Msze św. roratnie będą odprawiane codziennie (oprócz niedziel) o godz. 6.30 w nowym kościele. Zapraszamy na nie szczególnie dzieci i młodzież. Dla tych wszystkich osób, które nie będą jednak mogły przyjść na poranne roraty, dodatkowo będzie odprawiona msza św. roratnia w piątek o godz. 17.00 w nowym kościele.
– w środę tradycyjnie o godz. 18.00 nowenna ku czci Najświętszej Maryi Panny Wspomżycielki Wiernych.
– w czwartek na godz. 19.15 zapraszamy na kolejną katechezę dla młodzieży do sali nr 5 (na 1 piętrze) w Oratorium.
– w kruchcie kościoła można nabyć ozdoby świąteczne (z których dochód będzie przeznaczony na wsparcie działalności Oratorium). Ponadto Caritas parafialna sprzedaje opłatki wigilijne, kartki świąteczne i świece wigilijne.
– zachęcamy do składania zaproszeń na kolędę (są wyłożone z tyłu kościoła pod czasopismami). Istnieje możliwość zgłoszenia wizyty kolędowej przez stronę parafii na Facebooku. Zgłoszenia będziemy przyjmować do 26 grudnia. Wizytę kolędową rozpoczniemy 7 stycznia 2025 r.
– zachęcamy do przygotowania paczki świątecznej do osób potrzebujących. Serduszka z osobami są do wzięcia przed ołtarzem. Przygotowane paczki prosimy przynosić do Oratorium do p. Ewy do środy w godz. od 15.00 do 19.00.
– dziękuję za wsparcie projektu obywatelskiego „stop narkotykowi pornografii”. Udało nam się zebrać prawie 250 podpisów.
– dziękuję za ofiary przeznaczone na cele budowlane – udało się zebrać prawie 16000 zł.
– zachęcam do zakupu prasy katolickiej
– Solenizantom i Jubilatom tygodnia, dobrodziejom materialnym i duchowym naszej parafii, życzymy wielu łask przez wstawiennictwo M.B. Różańcowej i Świętego Jana Pawła II.

Ogłoszenia
duszpasterskie

Czytania na dziś

Potrzebne
dokumenty

Co należy
zrobić aby:

Kancelaria
czynna:

Wtorek - Piątek

9:00 - 17:00

Sobota - Niedziela

9:00 - 17:00

Spotkanie indywidualne

535 082 828
91 483 15 80