II Niedziela Wielkanocna – 7  kwietnia  2024 r.

– Obchodzimy dziś 2. niedzielę Wielkanocy, zwaną Niedzielą Miłosierdzia. Liturgia tego dnia wskazuje nam na Boże Miłosierdzie, które objawia się nie tylko w darze odpuszczenia grzechów, lecz również w tym, że Pan Jezus osobiście chce się spotkać z wątpiącym Tomaszem, a w nim z każdym z nas. Z   racji Święta Miłosierdzia  –  o g. 15.00 – Koronka do Bożego Miłosierdzia; następnie Adoracja, którą rozpoczniemy po Koronce; g. 18.00 Nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia; Zechciejmy znaleźć swoją osobistą chwilę na trwanie w Cieniu Bożego Miłosierdzia.

– Niedziela dzisiejsza rozpoczyna również 80 Tydzień Miłosierdzia. Pamiętajmy zatem o praktykowaniu uczynków miłosierdzia, abyśmy sami mogli go doświadczać. W przyszłą niedzielę zbiórka do puszki na Caritas.

– Jutro Uroczystość Zwiastowania Pańskiego, na mszy św. wieczornej możliwość podjęcia  adopcji duchowej.

– We wtorek o g. 18.00 – ks. Biskup Henryk Wejman udzieli Sakramentu Bierzmowania naszej młodzieży. Nie będzie już mszy św. o 18.30, zapraszamy na 18.00, wspierajmy młodych naszą modlitwą.

–  W środę, 10 kwietnia przypada 14. rocznica katastrofy samolotu w Smoleńsku. W tym dniu w naszych modlitwach pamiętajmy o ofiarach tego tragicznego lotu, jak również módlmy się w intencji naszej Ojczyzny, o 18.00 – Nowenna ku czci M.B. Wspomożenia Wiernych.

–  Jubileuszowy 20 Marsz dla Życia w przyszłą niedzielę o g. 15.00 na Jasnych Błoniach.

– Przyszła niedziela taca budowlana.

– Za dwa tygodnie zapraszamy na dzień otwarty naszego oratorium, będzie to okazja by zobaczyć postępy poczynionych prac.

– Zachęcamy do lektury prasy katolickiej.

– Solenizantom i Jubilatom tygodnia, dobrodziejom materialnym i duchowym naszej parafii, życzymy wielu łask przez wstawiennictwo M.B. Różańcowej i Świętego Jana Pawła II.

Ogłoszenia
duszpasterskie

Czytania na dziś

Potrzebne
dokumenty

Co należy
zrobić aby:

Kancelaria
czynna:

Wtorek - Piątek

9:00 - 17:00

Sobota - Niedziela

9:00 - 17:00

Spotkanie indywidualne

535 082 828
91 483 15 80