XXXII Niedziela Zwykła – 6 listopada 2022 r.

Miesiąc listopad pamiętamy o naszych Zmarłych.  W naszym kościele wypominki codziennie o g. 18.00. W środy Nowenna ku czci Wspomożycielki.

–  I niedziela m -ca, Adoracyjna, rozpoczniemy Adorację o 17.30.

Jutro po Mszy wieczornej spotkanie Rady Duszpastersko-Wychowawczej.

– 9 listopada świętujemy rocznicę poświęcenia Bazyliki Laterańskiej. To święto przypomina, że jesteśmy cząstką jednego Kościoła powszechnego. Bazylika Laterańska jest katedrą biskupa Rzymu, czyli papieża, i matką wszystkich kościołów świata.

– W piątek , 11 listopada będziemy świętować Święto Niepodległości. Pamiętajmy o tych, którzy przelewali swoją krew i oddawali życie w obronie Ojczyzny. Niech w tych dniach nie zabraknie modlitewnej pamięci o żołnierzy z lat 1918-1920.  Msze Święte w naszym kościele w tym dniu o g.7.00; 9.00 i 18.30

 „W piątek 11 listopada, zapraszamy do udziału w uroczystej Mszy Świętej w intencji Ojczyzny z okazji 104. rocznicy odzyskania przez Polskę Niepodległości, której w Archikatedrze szczecińskiej o godz. 10.00 przewodniczyć będzie Ksiądz Arcybiskup Metropolita Andrzej Dzięga.

– Przyszła niedziela  taca budowlana.

– W przyszłą niedzielę na Mszy św. o 10.30- zaśpiewają Serduszka, po Mszy św. koncert.

– Zachęcamy do lektury prasy katolickiej.

– Solenizantom i Jubilatom tygodnia, dobrodziejom materialnym i duchowym naszej parafii, życzymy wielu łask przez wstawiennictwo M.B. Różańcowej i Świętego Jana Pawła II.

W minionym tygodniu odeszli do Wieczności:
+ Agnieszka Ciążela l. 66, ul. Reczańska
+ Czesław Tomczyk l. 78, ul. Maciejewicza
+ Wiesława [f] Kisielewicz l. 70, ul. Krakowska