XXVI Niedziela Zwykła – 29 września 2019

– W dniu dzisiejszym ks. Rafał Krysiak obchodzi swoje Imieniny. Życzenia ks. Rafałowi złożymy na Mszy św. o g. 12.00.

– Jutro ostatni dzień m-ca, wspominamy ks. Bosko. Nasza comiesięczna modlitwa o nowe powołania do Służby Bożej o g. 18.00.

– We wtorek rozpoczyna się październik, miesiąc różańcowy. Maryja w objawieniach często zachęcała, abyśmy odmawiali różaniec. Idąc za Jej wezwaniem, zachęcamy do codziennego wspólnego rozważania tajemnic różańcowych podczas nabożeństwa o 18.00. dzieci zapraszamy szczególnie w poniedziałki i piątki na g. 17.00; młodzież piątki 19.30.

– 1 października rozpoczyna się nowy rok akademicki. Polecamy studentów i wykładowców szkół wyższych opiece Pana Jezusa, naszego jedynego boskiego Nauczyciela. Modlimy się, aby rozwojowi intelektualnemu młodego człowieka zawsze towarzyszył jego rozwój duchowy.

– Wtorek pragniemy pamiętać o naszych Zmarłych, g. 18.00 – Modlitwa z  wypominkami; 18.30 – Msza św. zbiorowa za Zmarłych, wypiszmy Imiona zmarłych. Po Mszy św. wieczornej spotkanie WWD.

I Czwartek m-ca, na nabożeństwo i Mszę św. wieczorną zapraszamy  Ministrantów z Rodzicami.

I piątek m-ca, okazja do Spowiedzi. Msze św. dorośli 7.00 i 18.30; dzieci – 17.00; młodzież – 19.30. od g. 9.00 – odwiedzimy Chorych w domach z Sakramentami. Po Mszy św. dla młodzieży kolejne Jerycho Różańcowe, które zakończymy w sobotę o 15.00 – Koronką do Bożego Miłosierdzia.

– W sobotę po porannej Mszy św. Nabożeństwo I soboty.

– Niedziela przyszła Adoracyjna, do kosza przed ołtarzem będzie można złożyć dary.

– W przyszłą niedzielę zapraszamy na mini festyn do Oratorium po Mszy św. o godz. 12.00 z racji przypadającego odpustu. Z tej też okazji po Mszy św. o godz. 10.30 zapraszamy na spotkanie przy kawie i ciastku w Oratorium.

Odpust parafialny 7.10 . Suma odpustowa o godz. 18.30 w dużym kościele.

 – Zachęcamy do lektury prasy katolickiej.

– Opiece Królowej Różańca św. polecamy jubilatów i solenizantów, szczególnie ks. Rafała.

W minionym tygodniu odeszli  do wieczności:

+ Józef Szypka l. 82, ul. Ledóchowskiego

+ Wanda Dylak l. 86, ul. Brzozowa

+ Mirosław Pastor l. 63, ul. Rezedowa

+ Zbigniew Łukomski l. 90, ul. Litwinowicza, pogrzeb we wtorek