XVII Niedziela Zwykła – 26 lipca 2020

– Trwa czas wakacji, urlopów. Bywa, że zapatrzeni w siebie, nie dostrzegamy tych, którzy pozostali na uboczu, którzy może w szczególny sposób potrzebują naszej pomocy. Nie wszyscy mają radosne wakacje. Pamiętajmy o pracy rolników podczas żniw, szanujmy ich trud.

– W środę o g. 18.00 –  Nowenna ku czci Wspomożycielki. Na Mszę św. wieczorną zapraszamy Małżonków Jubilatów m-ca lipca.

– W czwartek zapraszamy na Wieczór Uwielbienia od godz. 20.30

–  W piątek  wspominamy Ks. Bosko, ostatni dzień m-c, prosić będziemy o nowe powołania do Służby Bożej. Zapraszamy na różaniec o godz. 18.00.

– Wkrótce rozpoczynamy sierpień, który w Polsce jest miesiącem abstynencji. Kościół zachęca do powstrzymania się od napojów alkoholowych w duchu ofiary, dla kształtowania właściwych postaw młodego pokolenia, a także jako wyraz wsparcia dla rodzin dotkniętych problemem alkoholowym.

– W  sobotę 1 sierpnia wspominamy rocznicę wybuchu Powstania Warszawskiego.

Pierwsza sobota miesiąca, po porannej Mszy św. Nabożeństwo ku czci Niepokalanego Serca NMP.

– Niedziela przyszła Adoracyjna.

– W nowym kościele trwa tynkowanie polecamy się  modlitwom parafian, byśmy mogli jak najszybciej powrócić do odprawiania w dużym kościele.

–  Zachęcamy do lektury prasy katolickiej.

– Solenizantom i Jubilatom tygodnia, życzymy obfitości darów Bożych i opieki Matki Bożej Różańcowej. Wszystkim odpoczywającym na wakacjach i urlopach oraz naszym gościom życzymy radość i pięknych chwil w gronie rodziny i przyjaciół.