XIV Niedziela Zwykła – 04 lipca 2021 r.

– I niedziela m-ca, Adoracyjna, rozpoczniemy o g.17.30, zakończymy przed Mszą św. wieczorną.

– Wtorek dzień modlitw za zmarłych, 18.00 – modlitwa z wypominkami, 18.30 – Msza św. Zbiorowa za Zmarłych.

– W środę o g. 18.00 – Nowenna ku czci Wspomożycielki.

– Niedziela przyszła taca budowlana.

„Instytut Pamięci Narodowej w Szczecinie oraz Stowarzyszenie Kresy Wschodnie Dziedzictwo i Pamięć zapraszają na obchody Narodowego Dnia Pamięci Ofiar Ludobójstwa dokonanego przez ukraińskich nacjonalistów na obywatelach II Rzeczypospolitej Polskiej, które odbędą się 10 lipca br. o godz. 12.00, pod Pomnikiem Ofiar Nacjonalistów Ukraińskich na Cmentarzu Centralnym w Szczecinie. Uroczystość zostanie poprzedzona Mszą Świętą o godz. 10.30 w intencji ofiar i członków ich rodzin, w kościele rektoralnym pw. Najświętszej Maryi Panny Wspomożenia Wiernych, przy ul. Ku Słońcu 124 w Szczecinie.”

– W tym roku po raz 37. wyruszy z naszej Archidiecezji Szczecińska Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę. Uroczysta inauguracja Pielgrzymki odbędzie się 29 lipca, podczas Mszy Świętej sprawowanej o godz. 7.00 w Sanktuarium Matki Bożej Fatimskiej na os. Słonecznym w Szczecinie. Pełna informacja o pielgrzymce znajduje się na plakacie, stronie internetowej: www.szczecinska.pl oraz  profilu: facebook.com/szczecinskapielgrzymka.

Piesza Pielgrzymka ze Szczecina do Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Myśliborzu,  odbędzie się w dniach od 23 do 25 sierpnia br.

– W dniach 15-18.09.2021 pragniemy zorganizować Pielgrzymkę Parafialną do Częstochowy, Krakowa, Łagiewnik, Grodowca. Informacje na plakacie.

–  Zachęcamy do lektury prasy katolickiej.

– Solenizantom i Jubilatom tygodnia, Dobrodziejom materialnym i duchowym naszej parafii życzymy obfitości darów Bożych i opieki Matki Bożej Różańcowej i św. Jana Pawła II. Odpoczywającym na terenie naszej parafii życzymy ludzkiej dobroci i wstawiennictwa naszej Patronki M.B. Różańcowej .