XII Niedziela Zwykła – 19 czerwca 2022 r.

– Trwamy w Oktawie Bożego Ciała, codziennie do piątku o 18.00 – wystawienie NS, Litania ku czci NSPJ i procesja eucharystyczna. Wszystkim, którzy włączyli się w przygotowanie Ołtarzy, trasy, orszakowi procesyjnemu, dzieciom, ministrantom – Bóg zapłać.

Katecheza dla dorosłych we wtorek po Mszy wieczornej.

– W czwartek na zakończenie Oktawy poświęcenie ziół i wianków. Ze względu na Uroczystość NSPJ, które w tym roku przypadnie w piątek 24 czerwca; Narodzenie Św. Jana Chrzciciela w liturgii przeżywać będziemy 23 czerwca, w tym dniu na Mszy św. wieczornej o 18.30 –  zakończenie roku szkolnego, katechetycznego i  ministranckiego.

– 23.06  swoje imieniny obchodzić będą ks. Jan i ks. Piotr, którzy serdecznie zapraszają na Mszę św. wieczorną.

– W piątek Uroczystość  Serca Bożego, 24 dzień m-ca, na nabożeństwo i Mszę św. wieczorną zapraszamy Żywy Różaniec, Zmiana tajemnic. W tym dniu dzieci i młodzież kończą rok szkolny i katechetyczny. Prośmy o Boże błogosławieństwo na czas wakacyjnego odpoczynku.

 Szczecińskie obchody Uroczystości Najświętszego Serca Pana Jezusa w piątek, 24 czerwca br. Uroczysta procesja eucharystyczna rozpocznie się nieszporami w kościele pw. św. Andrzeja Boboli przy ul. Pocztowej o godz. 17.30 i będzie zmierzać do Sanktuarium Najświętszego Serca Pana Jezusa, gdzie o godz. 19.00 zostanie odprawiona Uroczysta Msza Święta odpustowa. W tym dniu nie ma postu od potraw mięsnych.

– W sobotę Niepokalanego Serca NMP, na Mszy św. porannej spotkanie Wspólnoty Szkaplerza.

–  „Zapraszamy do udziału w Szczecińskiej Rowerowej Pielgrzymce na Jasną Górę, która odbędzie się w dniach od 9 do 17 lipca br. Zapisy i szczegółowe informacje dotyczące pielgrzymki znajdują się na stronie: www.szczecinska-rowerowa.pl.

– Zachęcamy do lektury prasy katolickiej.

– Solenizantom i Jubilatom tygodnia, ks. Janowi, ks. Piotrowi,  dobrodziejom materialnym i duchowym naszej parafii, życzymy wielu łask przez wstawiennictwo M.B. Różańcowej i  Świętego Jana Pawła II.