VII Niedziela Zwykła – 24 lutego 2019

– Chrystusowa Ewangelia nieustannie stawia przed nami nowe wyzwania. Przykazanie miłości nieprzyjaciół dosięga naszych uprzedzeń, doznanych krzywd i niesprawiedliwości. Podejmijmy w nowym tygodniu próbę wypełnienia przykazania, do którego nie tylko zaprasza, ale i uzdalnia nas Duch Święty.

– Na Mszy św. o g. 10.30 – Zmiana Tajemnic Żywego Różańca.

– Nowenna do Matki Bożej Wspomożenia Wiernych w środę o g.18.00; na Mszę św. wieczorną zapraszamy Małżonków Jubilatów m-ca lutego.

– W środę po Mszy św. wieczornej próba dla młodzieży przygotowującej się do Bierzmowania

– W czwartkowy wieczór zapraszamy do modlitwy w intencji o nowe powołania kapłańskie i zakonne, zwłaszcza z naszej wspólnoty parafialnej o g. 18.00. 20.30 – Wieczór Uwielbienia.

– I piątek m-ca, Msze św. z okazją do Spowiedzi o g. 7.00; 17.00; 18.30  i 19.30; od. g. 9.00 – odwiedzimy Chorych w domach z Sakramentami św. Po Zakończeniu Mszy św. dla młodzieży kolejne Jerycho Różańcowe, które zakończymy w sobotę o 15.00 Koronką do Bożego Miłosierdzia.

– W piątek 1 marca obchodzimy Narodowy Dzień Pamięci „Żołnierzy Wyklętych”. Niech tego dnia towarzyszy nam pamięć i modlitwa za bohaterów naszej Ojczyzny.

– Sobota I m-ca, po Mszy św. porannej Nabożeństwo ku czci Niepokalanego Serca NMP.

– Niedziela przyszła Adoracyjna, będzie okazja do złożenia darów dla potrzebujących.

– Zachęcamy do ofiarowania 1% na rzecz naszego Oratorium.

2 marca br. Szkoły Salezjańskie na Ku Słońcu organizują Dni Otwarte dla Szkoły Podstawowej i Liceum w godz. 10 – 13.00. Szczegóły na plakatach i ulotkach.

2 marca od g. 11.oo w Oratorium Bal karnawałowy dla dzieci.

– Zachęcamy do lektury prasy katolickiej, którą rozprowadzamy w zakrystii, oraz przy wyjściu z kościoła.

– Solenizantom i jubilatom tygodnia życzymy obfitych Bożych darów i wielu znaków ludzkiej miłości.

W minionym  tygodniu odszedł do Pana:

+ Zygmunt Wręczyński l. 72, ul. Litwinowicza