VI Niedziela Wielkanocna – 9 maja 2021 r.

–  Dziś, w szóstą niedzielę Wielkanocy, gromadzimy się wokół ołtarza, aby misterium paschalne mogło przemienić nasze życie.

– W dniu wczorajszym pierwsza grupa dzieci przystąpiła do I Komunii św. wspierajmy dzieci modlitwą. I Komunie jeszcze w dwie najbliższe soboty.

– Bóg zapłać za ofiary składane na tacę jako budowlaną.

– W naszym kościele w maju codziennie gromadzimy się na nabożeństwie majowym ku czci Matki Najświętszej o godz. 18.00. dzieci zapraszamy szczególnie w poniedziałek i piątek na g. 17.00.

– Wtorek g. 19.30 – Katecheza dla dorosłych w małym kościele.

– W najbliższy czwartek, 13 maja, wspomnienie Matki Bożej Fatimskiej i kolejna rocznica zamachu na Jana Pawła II w 1981 r. W tym dniu o g. 17.45 – procesja fatimska.

– W przyszłą niedzielę przypada uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego, od piątku  specjalną nowenną będziemy przygotowywali się do Uroczystości Zesłania Ducha Świętego.

 – Powoli dopełnia się czas wielkanocnej radości. Przypominamy wiernym o przykazaniu kościelnym, wynikającym z troski o nasze duchowe dobro, które mówi: „Przynajmniej raz w roku, w okresie wielkanocnym, przyjąć Komunię św.”.

–  Zachęcamy do lektury prasy katolickiej

– Solenizantom i Jubilatom tygodnia, dobrodziejom materialnym i duchowym naszej parafii, życzymy wielu łask przez wstawiennictwo M.B. Różańcowej i  Świętego Jana Pawła II.