VI Niedziela Wielkanocna – 6 maja 2018

– Pan Jezus przypomina nam dzisiaj o przykazaniu miłości: „abyście się wzajemnie miłowali, tak jak Ja was umiłowałem”. To przykazanie jest wciąż aktualne i powinno nas zachęcać do odkrywania coraz większych pokładów miłości w nas samych.

– Niedziela Adoracyjna, rozpoczniemy o g. 17.00, zakończymy nabożeństwem majowym o g. 18.00.

– Bóg zapłać za dary składane do kosza dla potrzebujących.

– Od jutra do środy z całym Kościołem modlimy się o dobre urodzaje i za kraje głodujące.

– We wtorek przypada uroczystość patrona Polski, św. Stanisława, biskupa i męczennika. Trwajmy na modlitwie za naszą Ojczyznę. Po mszy wieczornej spotkanie Liderów Grup parafialnych WWD.

– Codziennie w maju gromadzimy się, aby uczcić Maryję, śpiewając litanię loretańską. Nabożeństwo majowe  o g. 18.00; dzieci zapraszamy szczególnie w poniedziałki i piątki na g. 17.00.

–  Od piątku będziemy przyzywać Ducha Świętego jako przygotowanie do uroczystości Zielonych Świąt. Modlitwy nowenny odmawiamy na Mszy św. wieczornej.

– W sobotę 12 maja  I  Komunia św. o g. 11.00 i 13.00 w nowym kościele. W przyszłą niedzielę o g. 15.00 – Msza św. Dziękczynna za Dar I Komunii św.

– Komunia św. Rocznicowa 20 maja o g. 15.00.

– Przyszła niedziela Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. 13 maja wspomnienie M.B. Fatimskiej, procesja fatimska o 17.45.

– W przyszłą niedzielę zapraszamy na koncert naszego chóru po Mszy św. o godz. 10.30

– Duszpasterstwo Rodzin Archidiecezji Szczecińsko – Kamieńskiej zaprasza w dniu 19 maja na VIII Diecezjalną Pielgrzymkę Małżeństw i Rodzin do Trzebiatowa z Okazji XII rocznicy Koronacji Cudownego Obrazu Macierzyństwa NMP. Szczegóły na plakacie.

– W dniach 9-15.09.2018 pragniemy zorganizować pielgrzymkę. Odwiedzimy  Sandomierz, Lwów, Komańczę, Radecznicę i Zamość. Osoby zainteresowane prosimy o zgłaszanie się do ks. Tomka lub p. Ewy. Termin zgłoszeń do końca maja.

– Solenizantom i Jubilatom tygodnia, życzymy obfitości darów Bożych i opieki Matki Bożej Różańcowej.

– W minionym tygodniu odeszła  do Pana:

+ Krystyna Bednarska l. 69, ul. K. Miarki