V Niedziela Wielkanocna – 2 maja 2021 r.

– I Niedziela miesiąca – Adoracyjna, rozpoczniemy o 17.30, zakończymy nabożeństwem majowym.

– Rozpoczęliśmy maj, miesiąc poświęcony szczególnej czci Matki Bożej. Każdego dnia o  18.00 – zapraszamy na nabożeństwo majowe. Dzieci zapraszamy w poniedziałki i piątki g. 17.00.

– Jutro, 3 maja, uroczystość Najświętszej Maryi Panny, Królowej Polski, głównej patronki naszego narodu. Przez lata ta uroczystość jednoczyła nas wokół sanktuarium jasnogórskiego, o którym św. Jan Paweł II, powiedział że tam bije serce naszego narodu. Tego dnia Msze w kościele według rozkładu niedzielnego.

– Wtorek  Msza św. Zbiorowa za Zmarłych o g. 18.30.

– W naszej parafii zapraszamy osoby, które chcą pogłębić wiedzę religijną na katechezy dla dorosłych. Katechezy będą w każdy wtorek o 19.30 w małym kościele.

– W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek miesiąca. Zapraszamy ministrantów z rodzinami.

– W czwartek i piątek zapraszamy młodzież przygotowującą się do Sakramentu Bierzmowania.

– W pierwszy piątek miesiąca okazja do spowiedzi i Komunii Świętej wynagradzającej Najświętszemu Sercu Jezusa. Od g. 9.00 – odwiedzimy chorych w domach z sakramentami. Msze św. z okazją do spowiedzi 7.00; 17.00; 18.30; po Mszy św. wieczornej kolejne Jerycho Różańcowe, które zakończymy w sobotę o 15.00 – Koronką do Bożego Miłosierdzia.

– W sobotę Uroczystość św. Biskupa Stanisława Głównego Patrona Polski; w tym dniu pierwsza grupa dzieci przystąpi do I Komunii św.

– W przyszłą niedzielę taca budowlana.

–  Zachęcamy do lektury prasy katolickiej.

– Solenizantom i Jubilatom tygodnia, dobrodziejom materialnym i duchowym naszej parafii, życzymy wielu łask przez wstawiennictwo M.B. Różańcowej i  Świętego Jana Pawła II.

– W minionym tygodniu odeszli do wieczności:
– W wieku 89 lat, zmarł Ksiądz Biskup Senior Jan Gałecki, biskup pomocniczy Archidiecezji Szczecińsko-Kamieńskiej w latach 1974 -2007.
+ Zyta Sokołowska l. 63, ul. Krakowska
+ Ryszard Okuniewicz l. 69, ul. Gajowa, pogrzeb w środę
+ Ryszard Kołtun l. 73, ul. Bronowicka, pogrzeb w czwartek