V Niedziela Wielkanocna – 15 maja 2022 r.

– Dziś piąta niedziela Wielkanocy. Po raz kolejny gromadzimy się na Świętej Wieczerzy, aby pokrzepiać się słowem Bożym i Chlebem eucharystycznym.

– W dniu wczorajszym kolejna grupa dzieci przystąpiła do I Komunii św.  Wspierajmy dzieci naszą modlitwą, by Jezus Eucharystyczny była dla nich Pokarmem na życiowych drogach.

– W poniedziałek, 16 maja, przypada święto Świętego Andrzeja Boboli, patrona Polski. Niech jego wstawiennictwo wyprasza dar jedności naszym małym wspólnotom oraz całej ojczyźnie. W tym dniu ks. Arcybiskup Andrzej Dzięga obchodzi swoje Imieniny, modlitwą wspierajmy Pasterza naszej Archidiecezji.

– We wtorek katecheza dla dorosłych po Mszy wieczornej.

– W środę, 18 maja, przypada 102. rocznica urodzin Świętego Jana Pawła II. To kolejna okazja, aby odkrywać na nowo wielkość naszego Wielkiego Rodaka. Boga za Jego przyczyną prośmy o ustanie walk na Ukrainie i wszędzie gdziekolwiek giną niewinni ludzie i o Pokój dla Świata całego.

Komunia rocznicowa w naszej parafii 21 maja o 12.00. Spowiedź w piątek 19.15.

Sakramentu bierzmowania w naszej parafii ks. Biskup Henryk Wejman udzieli 30 maja.

– Zachęcamy do udziału w nabożeństwach majowych w naszej świątyni codziennie

o g. 18.00.

–  Zachęcamy do lektury prasy katolickiej.

– Solenizantom i Jubilatom tygodnia, dobrodziejom materialnym i duchowym naszej parafii, Księdzu Arcybiskupowi Andrzejowi Dziędze życzymy wielu łask przez wstawiennictwo M.B. Różańcowej i  Świętego Jana Pawła II.

– W minionym tygodniu odeszli do wieczności:

+ Władysław Wiśniowski l. 91, ul. Ku Słońcu