Świętej Bożej Rodzicielki – 1 stycznia 2020 r.

– Rozpoczęliśmy pod opieką Świętej Bożej Rodzicielki Maryi nowy rok Pański 2020. Prosimy o Boże błogosławieństwo na każdy dzień i życzymy sobie wzajemnie, abyśmy w nadchodzącym roku w zdrowiu, pokoju i radości wzrastali w Bożej łasce i wzajemnie sobie pomagając, dzielili się darem miłości.

– Świadomi okrucieństwa, jakie niesie każda wojna, modlimy się dzisiaj z całym Kościołem pod przewodnictwem Ojca Świętego o dar pokoju na świecie.

Noworoczny Koncert Kolęd w wykonaniu Szczecińskiego Chóru Chłopięcego „ Słowiki” w Bazylice Archikatedralnej w Szczecinie  w dniu dzisiejszym  o g. 19.00.

– Przypominamy, że w tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca.

– W Uroczystość Objawienia Pańskiego odbędzie się IX Szczeciński Orszak III Króli, który wyruszy o g. 12.00 z Placu Armii Krajowej.

– W Uroczystość Objawienia Pańskiego 6 stycznia Ks. Biskup Marian Błażej Kruszyłowicz będzie obchodził 30 rocznicę przyjęcia Sakry Biskupiej. Dostojny Jubilat odprawi Mszę św. o g. 12.00 w Katedrze.

– Niech błogosławieństwo Boże i Chrystusowy pokój towarzyszą Wam i Waszym Rodzinom przez wszystkie dni Nowego Roku Pańskiego 2020.