IX Niedziela Zwykła – 02 czerwca 2024

Raz jeszcze pragniemy podziękować za przygotowanie ołtarzy, udział w uroczystości Bożego Ciała. Do 7 czerwca codziennie o 18.00 – litania i procesja eucharystyczna.

– Niedziela Adoracyjna, rozpoczniemy o 17.00 – zakończymy procesją eucharystyczną.

– Jutro po mszy św. wieczornej spotkanie rady duszpastersko-wychowawczej.

– Wtorek modlitwą ogarniamy Zmarłych, 18.30 – Msza św. Zbiorowa. Po mszy św. wieczornej katecheza dla dorosłych.

I czwartek m-ca, zapraszamy ministrantów z rodzinami. W tym dniu kandydaci na ministrantów zostaną obłóczeni. Z racji zakończenia oktawy w czwartek poświęcimy wianki.

I piątek m-ca, od 9.00 odwiedzimy chorych w domach. Msze św. z okazja do spowiedzi 7.00, 17.00 i 18.30; po zakończeniu mszy św. wieczornej kolejne Jerycho różańcowe, które zakończymy w sobotę o 15.00 koronką.

– Zapraszamy wszystkich do udziału w szczecińskich obchodach Uroczystości Najświętszego Serca Pana Jezusa w piątek, 7 czerwca br. Uroczysta procesja eucharystyczna rozpocznie się nieszporami w kościele pw. św. Andrzeja Boboli przy ul. Pocztowej o godz. 17.30 i będzie zmierzać do Sanktuarium Najświętszego Serca Pana Jezusa, gdzie o godz. 19.00 zostanie odprawiona Uroczysta Msza Święta odpustowa. Nastąpi również Akt oddania Kapłanów i zawierzenie miasta Szczecina i całej Archidiecezji Najświętszemu Sercu Pana Jezusa w trwającym Roku Ottonowym.

– „Ksiądz Kustosz Sanktuarium Dzieci Fatimskich na os. Kasztanowym w Szczecinie zaprasza w sobotę, 8 czerwca br. na VI Archidiecezjalną Pielgrzymkę Dzieci. Program: godz.10.00 przyjazd grup i indywidualnych uczestników, zawiązanie wspólnoty; godz. 11.00 Uroczysta Msza Św. pod przewodnictwem Księdza Biskupa

– 8 czerwca organizujemy SALEZJAŃSKI FESTYN RODZINNY. W programie: dmuchane zamki, występy cheerleaderek i finalistki The Voice Kids, spektakl teatralny, zespół z Nowogródka, wata cukrowa, grill, gry i zabawy, loteria fantowa.

Serdecznie zapraszamy! Szczegółowe informacje na plakatach.

Wszystkich którzy chcieliby pomóc przy organizacji festynu, prosimy o kontakt z ks. Dominikiem, bądź o zostawienie kontaktu w zakrystii. Jeśli ktoś chciałby coś ofiarować na loterie fantową, to za każdy dar będziemy stokrotnie wdzięczni.

– Przyszła niedziela taca budowlana.

– W przyszłą niedzielę na Mszach św. o godz. 9.00, 10.30, 12.00, oratorium pragnie przedstawić przedstawienie o Matce Bożej Fatimskiej. Serdecznie zapraszamy.

Ks. Proboszcz Tomasz Motyka po 12 lata kończy posługę w naszej parafii. 16 czerwca tj. niedziela na mszy św. o 13.15 pragniemy podziękować ks. Tomaszowi za Jego posługę pośród nas. Już dziś zapraszamy do wspólnej Dziękczynnej modlitwy.

– W sobotę, 8 czerwca br. – Archidiecezjalne obchody jubileuszowe w miejscu chrztu udzielonego przez św. Ottona w Pyrzycach przy baptysterium.

– Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej.

– Solenizantom i Jubilatom tygodnia , życzymy obfitości darów Bożych i opieki Matki Bożej Różańcowej.

 

Ogłoszenia
duszpasterskie

Czytania na dziś

Potrzebne
dokumenty

Co należy
zrobić aby:

Kancelaria
czynna:

Wtorek - Piątek

9:00 - 17:00

Sobota - Niedziela

9:00 - 17:00

Spotkanie indywidualne

535 082 828
91 483 15 80