Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego – 9 kwietnia 2023 r.

Życzenia Świąteczne !

Z okazji Świąt Wielkanocnych życzymy wszystkim Parafianom, Gościom, Dobrodziejom naszej Parafii,  niech blask Zmartwychwstałego Pana rozjaśni ścieżki naszego życia i wskaże nam drogi proste, wiodące do pokoju i zgody, oraz ku pomyślności naszej Ojczyny.

Błogosławionych Świąt Wielkanocnych !  

                                                              Duszpasterze – Salezjanie

– Msze święte w dniu dzisiejszym od godz. 9.00  według rozkładu niedzielnego.

– Nowenna do Bożego Miłosierdzia od dzisiaj codziennie o g. 18.00.

– Jutro drugi dzień Świąt – Wielkanocny Poniedziałek. Msze św. według rozkładu niedzielnego. Tradycyjnie zbiórka do puszek na KUL i Wydział Teologiczny w Szczecinie.

– Korzystając z okazji, kierujemy słowa serdecznego podziękowania wszystkim, którzy przyczynili się do tego, aby przygotowania do Świąt i  liturgia w czasie tych świętych dni miały piękną i godną oprawę.

–  Przyszła niedziela druga niedziela Wielkanocy, będzie uroczystą Niedzielą Miłosierdzia Bożego. O g. 15.00Koronka do Bożego Miłosierdzia i adoracja Najświętszego Sakramentu do wieczornego nabożeństwa. W tym dniu podczas każdej Mszy św. zawierzenie Rodzin i Parafii Miłosierdziu Bożemu.

W Grodnie została ustanowiona nowa parafia. Dlatego naglącą potrzebą jest zbudowanie nowej świątyni. Są jeszcze cegiełki na budowę nowej świątyni w Grodnie.”

–  Prasa katolicka niech będzie  pomocną lekturą duchową na świąteczne dni.

– Solenizantom i Jubilatom tygodnia, dobrodziejom materialnym i duchowym naszej parafii, życzymy wielu łask przez wstawiennictwo M.B. Różańcowej i  Świętego Jana Pawła II.

 

W minionym tygodniu odeszli do wieczności:

+ Ryszard Ościłowski l. 86, ul. Cukrowa