Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego – 4 kwietnia 2021 r.

Alleluja! Jezus zmartwychwstał. Nie ma Go w grobie | Wielkanoc,  zmartwychwstanie | Sądeczanin.infoŻyczenia Świąteczne !

Z okazji Świąt Wielkanocnych życzymy wszystkim Parafianom, Gościom, Dobrodziejom naszej Parafii, aby Chrystus Zmartwychwstały był zawsze naszą siłą, naszą nadzieją, naszym szczęściem i naszym Życiem

Błogosławionych Świąt Wielkanocnych ! 

                                                              Duszpasterze – Salezjanie-

 

 

 

– Msze święte w dniu dzisiejszym od godz. 8.00  według rozkładu niedzielnego.

– Nowenna do Bożego Miłosierdzia na Mszy św. wieczornej.

– Jutro drugi dzień Świąt – Wielkanocny Poniedziałek. Pamiętajmy, że nasza radość i cała przedświąteczna krzątanina miały swój powód przede wszystkim w wydarzeniach Męki, Śmierci i Zmartwychwstania Pana Jezusa.

  – W Poniedziałek Wielkanocny Msze św. według rozkładu niedzielnego.

– Wtorek o 18.30 – Msza św. Zbiorowa za Zmarłych.

– Korzystając z okazji, kierujemy słowa serdecznego podziękowania wszystkim, którzy przyczynili się do tego, aby przygotowania do Świąt i  liturgia w czasie tych świętych dni miały piękną i godną oprawę.

–  Przyszła niedziela druga niedziela Wielkanocy, będzie uroczystą Niedzielą Miłosierdzia Bożego. O g. 15.00Koronka do Bożego Miłosierdzia i adoracja Najświętszego Sakramentu do wieczornego nabożeństwa.

– W tym szczególnym czasie prośmy Miłosierdzie Boże o ustanie epidemii, uzdrowienie na duszy i na ciele i  o powrót do normalności w życiu rodzinnym, zawodowym i duchowym.

– W czwartek i piątek zapraszamy młodzież przygotowująca się do Bierzmowania.

–  Prasa katolicka niech będzie  pomocną lekturą duchową na świąteczne dni.

– Solenizantom i Jubilatom tygodnia, dobrodziejom materialnym i duchowym naszej parafii, życzymy wielu łask przez wstawiennictwo M.B. Różańcowej i  Świętego Jana Pawła II.