Niedziela Świętej Rodziny – 27 grudnia 2020 r.

– Dzisiejsza niedziela kieruje nasz wzrok w stronę Świętej Rodziny z Nazaretu. Liturgia zaprasza nas nie tylko do zawierzenia naszych najbliższych Jezusowi, Matce Bożej i św. Józefowi, ale nade wszystko do kształtowania codziennego życia na wzór Świętej Rodziny. Przeżyjmy ten dzień, poświęcając więcej uwagi naszym najbliższym, aby świętowanie niedzieli było czasem prawdziwie dla Boga i rodziny.

– O jutra Msza św. poranna w tygodniu już o g. 7.00.

– W czwartek ostatni dzień roku kalendarzowego. Msza św. poranna dla Wspólnoty Szkaplerza. Ze względu na obostrzenia pandemii o 17.00 – Msza św. Dziękczynna na zakończenie Starego Roku, po  Mszy Nabożeństwo Dziękczynne.

-W piątek, 1 stycznia, Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki,  Msze Święte od g. 8.00 i pozostałe jak w każda niedzielę. Rozpocznijmy Nowy Rok, upraszając orędownictwa Bożej i naszej Matki. Tego dnia w łączności z Kościołem powszechnym będziemy modlili się o pokój na świecie.

– W tym tygodniu przypadają pierwszy piątek 1 stycznia i I sobota miesiąca. Po Mszy św. wieczornej kolejne Jerycho Różańcowe, które zakończymy w sobotę o 15.00.

– W sobotę po porannej Mszy św. Nabożeństwo ku czci Niepokalanego Serca Maryi.

–  Przyszła niedziela I m-ca Adoracyjna.

– W związku z pandemią tegoroczna kolęda będzie miała inny charakter. Pragniemy zaprosić parafian z poszczególnych ulice na Msze św. wieczorną, aby wspólnie modlić się o Boże błogosławieństwo na rozpoczęty rok. Rozkład w gablotach i na stronie.

– Są jeszcze wolne miejsca na półkolonie w czasie ferii. Zapisy w zakrystii

– Solenizantom i Jubilatom tygodnia, dobrodziejom materialnym i duchowym naszej parafii, życzymy wielu łask przez wstawiennictwo M.B. Różańcowej i Świętego Jana Pawła II.

W minionym tygodniu odeszli do wieczności:

+ Marian Zygaj l.85, ul. Santocka