Narodzenie Pańskie AD 2022

– W ciągu świątecznego dnia w naszym kościele Msze św. od g. 8.00 i pozostałe jak w każdą niedzielę.

–  Jutro, tradycyjnie drugi dzień  Świąt Bożego Narodzenia. Msze św. w naszym kościele według rozkładu niedzielnego.  Tradycyjnie   jutro zbiórka do puszek na KUL i Wydział Teologiczny w Szczecinie.

Wszystkim, którzy przyczynili się do dobrego i spokojnego przeżywania tegorocznych Świąt pragniemy z serca dziękować. Za udział w Roratach i Rekolekcjach,  za przygotowanie Kościoła, dekoracji, za porządki, za nadesłane życzenia i okazaną dobroć i życzliwość – Bóg zapłać!

– W środę Nowenna ku czci M.B. Wspomożenia Wiernych, na Mszę św. wieczorną zapraszamy Małżonków Jubilatów m-ca grudnia.

– W piątek w liturgii święto Świętej Rodziny.

– Sobota ostatni dzień miesiąca i  Roku 2022, na Mszy św. porannej  spotkanie Wspólnoty Szkaplerza; nabożeństwo Dziękczynno – przebłagalne o 18.00; Msza św. Dziękczynna na zakończenie Starego Roku 18.30.

– Niedziela przyszła Nowy Rok, Świętej Bożej Rodzicielki Msze św. od g. 8.00 i według rozkładu niedzielnego, będzie to zarazem Niedziela Adoracyjna

Na stronie parafialnej i na tablicy ogłoszeń wisi rozkład Kolędy 2023, którą rozpoczniemy od 2 stycznia. W poszczególne dni zapraszamy mieszkańców ulic na Msze św. wieczorną i modlitwę o błogosławieństwo dla Rodzin.

– Solenizantom i Jubilatom tygodnia, dobrodziejom materialnym i duchowym naszej parafii, życzymy wielu łask przez wstawiennictwo M.B. Różańcowej i Świętego Jana Pawła II.

– Niech Boże błogosławieństwo towarzyszy naszemu świętowaniu i niech napełnia nas pokojem i radością.