Narodzenie Pańskie – 25.12.2020

– W ciągu świątecznego dnia w naszym kościele Msze św. od g. 8.00 i pozostałe jak w każdą niedzielę.

–  Jutro, tradycyjnie drugi dzień Bożego Narodzenia, a zarazem święto św. Szczepana, pierwszego męczennika. Msze św. w naszym kościele według rozkładu niedzielnego.  Tradycyjnie   jutro zbiórka do puszek na KUL i Wydział Teologiczny w Szczecinie.

Wszystkim, którzy przyczynili się do dobrego i spokojnego przeżywania tegorocznych Świąt pragniemy z serca dziękować. Za udział w Roratach,  za przygotowanie Kościoła, dekoracji, za porządki, za nadesłane życzenia i okazaną dobroć i życzliwość – Bóg zapłać!

 – W niedzielę, w święto Świętej Rodziny, zapraszamy Rodziny, aby dziękować Bogu za łaskę trwania w Sakramencie Małżeństwa, na Mszy św. o 10.30 – modlić się będziemy za Małżonków Jubilatów m-ca grudnia.

 Na stronie parafialnej i na tablicy ogłoszeń wisi rozkład Kolędy 2021. W poszczególne dni zapraszamy mieszkańców ulic na Msze św. wieczorną i modlitwę o błogosławieństwo dla Rodzin.

– Solenizantom i Jubilatom tygodnia, dobrodziejom materialnym i duchowym naszej parafii, życzymy wielu łask przez wstawiennictwo M.B. Różańcowej i Świętego Jana Pawła II.

Niech Boże błogosławieństwo towarzyszy naszemu świętowaniu i niech napełnia nas pokojem i radością.