IV Niedziela Wielkiego Postu – 14 marzec 2021 r.
– Bardzo serdecznie pragniemy podziękować tym wszystkim, którzy włączyli się w piątek i sobotę w modlitewną Adorację o nowe powołania do służby Bożej.
– Rozpoczynamy czas naszych Rekolekcji Wielkopostnych. Bardzo serdecznie witamy ks. Stanisława Pikora, który pomoże nam przeżyć te święte dni.
Od jutra spotkania rekolekcyjne o g. 7.00; 9.00 i 18.30; dzieci zapraszamy na g. 17.00. Jesteśmy w Nowennie do św. Józefa, od jutra do czwartku o 18.00.
– Bóg zapłać za ofiary składane na tacę jako budowlaną.
– Czwartek 18.03 – o godz. 18.30 – Msza św. dla Mężczyzn z racji Patrona św. Józefa.
– W piątek Uroczystość Świętego Józefa. Od tego dnia Papież Franciszek ogłosi Rok Rodziny. Jest to szczególny czas, aby za wstawiennictwem św. Rodziny polecać nasze ziemskie.
– Dziś o g.17.45 Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym
– W piątki Wielkiego Post natomiast nabożeństwa Drogi krzyżowej:
- dla dzieci o g. 17.00;
- dla młodzieży o g. 19.30;
- dla dorosłych po porannej Mszy św. i o g.18.00
– W czwartek i piątek zapraszamy młodzież na spotkania przed Sakramentem Bierzmowania. Rodziców bierzmowanych w tym roku zapraszamy na spotkanie w przyszłą niedzielę po Mszy św. 10.30 do starego kościoła.
– W pomieszczeniu zamkniętym po prawej stronie przy wejściu do kościoła został umieszczony konfesjonał.
– Zachęcamy do lektury prasy katolickiej.
– Solenizantom i Jubilatom tygodnia, dobrodziejom materialnym i duchowym naszej parafii, życzymy wielu łask przez wstawiennictwo M.B. Różańcowej i Świętego Jana Pawła II.
– W minionym tygodniu Pan Bóg powołał do wieczności
+ Jerzy Podbielski l 92, ul. Barbakan
+ ks. Krzysztof Oleszkiewicz SDB l.64, w parafii naszej pracował w latach 1987 – 1991