IV Niedziela Adwentu – 18 grudnia 2022 r.

– Ostatnia niedziela Adwentu kieruje nasz wzrok w stronę Maryi Panny, w której życiu wypełnia się obietnica Pana Boga, złożona praojcom w wierze.

Rozpoczynamy czas rekolekcji, witamy ks. Pawła Żurawińskiego, Kustosza Sanktuarium Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Kobylance. Przeżywajmy nadchodzące święta z głęboką nadzieją na nowe Boże Narodzenie w naszych sercach i w naszej parafialnej wspólnocie. Spotkania rekolekcyjne w poniedziałek i wtorek 6.30; 9.00; i 18.30, dzieci w poniedziałek 17.00.

– Na Mszy o g. 10.30 – Zmiana Tajemnic Ż.R.

– We wtorek 8 rocznica przyjęcia sakry biskupiej przez Księdza Biskupa Henryka Wejmana, modlitwą wspierajmy Ks. Biskupa.

– Jesteśmy w Nowennie do Bożego Narodzenia, modlitwy nowenny odmawiamy na Mszach św. W środę o 18.00 – Nowenna ku czci Wspomożycielki.

– Bóg zapłać za przygotowanie paczek na Święta potrzebującym rodzinom.

– W czwartek o 20.30 – Wieczór Uwielbienia.

W piątek będzie jeszcze okazja do spowiedzi od 17.00 do 20.00.

–  W sobotę   Wigilia do Świąt Bożego Narodzenia, przeżyjmy ją po chrześcijańsku. Rano o 6.30  ostatnie Roraty,  Pasterki o godz. 22.00 i 24.00. Jeszcze w sobotę okazja do Spowiedzi na Mszy św. Roratniej i od g. 8.00 do 12.00.

 – W niedzielę – Uroczystość Narodzenia Pańskiego,  Nie ma Mszy św. o g. 7.00, pierwsza Msza św. o g. 8.00,   pozostałe  jak w  każda niedzielę.

– W II dzień Świąt  Msze św. według rozkładu niedzielnego; tradycyjnie wspieramy katolickie uczelnie KUL i Wydział Teologiczny- zbiórka do puszki.

Dziękujemy za zaproszenie nas z Kolędą do swoich domów poprzez złożone deklaracje.

– W kruchcie kościoła można nabywać  opłatki wigilijne, karty świąteczne,  świece Caritasu oraz dekoracje domu i choinek.

– Zachęcamy do lektury prasy katolickiej.

– Solenizantom i Jubilatom tygodnia, dobrodziejom materialnym i duchowym naszej parafii, życzymy wielu łask przez wstawiennictwo M.B. Różańcowej i Świętego Jana Pawła II.