III Niedziela Adwentu – 16 grudnia 2018

– Trzecia niedziela Adwentu to niedziela radości – gaudete.  Zbliża się bowiem czas wypełnienia obietnicy, nadejścia Zbawiciela. Rozpoczynamy czas naszych zamyśleń Adwentowych – Rekolekcje, serdecznie witamy ks. Mirosława Kurkiewicza SDB, który będzie nas w tych dniach prowadził adwentową  drogą.  Spotkania adwentowe  do środy włącznie   6.30; 9.00; 18.30.

– W tym tygodniu już ostatnia okazja, aby uczestniczyć we Mszy Świętej roratnej, od poniedziałku do soboty o g. 6.30; dzieci zapraszamy szczególnie  w poniedziałek, środa  i piątek na g. 17.00.

– Od   dzisiaj rozpoczniemy  odprawianie  Nowenny  do Bożego Narodzenia. Modlitwy kolejnych dni będą odmawiane na Mszach św.

– W środę o g. 18.00 – Nowenna ku czci Wspomożycielki.

– W czwartek Wieczór Uwielbienia od godz. 20.30 – Serdecznie zapraszam

Pasterki 24 grudnia  o g. 22.00 i 24.00.

– W  przyszłą niedzielę na Mszy o g. 10.30 – Zmiana Tajemnic Ż. R.

– W przedsionku Kościoła można nabyć świece, opłatki, kartki i ozdoby choinkowe.

– W przedsionku Kościoła można nabyć książkę „Miłosierdzie Nieskończone”. Jest ona skierowana do dzieci i młodzieży w bardzo przystępnej formie, są też rysunki i konkursy. Serdecznie polecam.

– W drugi dzień Świąt Bożego Narodzenia pragniemy zorganizować koncert kolęd w wykonaniu Zespołu Kolendanowa. Rozpoczęcie koncertu godz. 19.30. Wstęp wolny.

– Jest już przygotowany rozkład kolędy. Uprzejmie prosimy o zapoznanie się nim . Jest wywieszony w kruchcie kościoła i od jutra będzie na stronie parafialnej.

– Prasa katolicka w zakrystii lub przed kościołem

– Solenizantom i  Jubilatom tygodnia składamy najlepsze życzenia