I Niedziela Wielkiego Postu – 6 marca 2022 r.

 Środą Popielcową rozpoczęliśmy czas Wielkiego Postu. Przeżywajmy ten czas  w duchu głębokiej wiary.

– Wyjątkowy charakter Wielkiego Postu wyraźmy poprzez nasz udział w nabożeństwach pasyjnych. – W okresie Wielkiego Postu w naszym kościele są odprawiane nabożeństwa: Drogi Krzyżowej [w piątek] dla dzieci o g. 17.00, dla młodzieży o g. 19.30 i dla dorosłych po zakończeniu porannej Mszy św.  i o g.  18.00. W  niedziele Wielkiego Postu o g. 17.45 Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym. Ofiary składane w czasie Gorzkich Żali na tacę, przeznaczone będą na kwiaty do Bożego Grobu.  Za udział w każdym z tych nabożeństw możemy uzyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami.

Rekolekcje wielkopostne w naszej parafii rozpoczniemy 3 kwietnia, które w tym roku przeprowadzi O. Józef  Kaźmierczak franciszkanin z Dobrej.

– Niedziela dzisiejsza Adoracyjna rozpoczniemy o 17.00, zakończymy Gorzkimi Żalami.

– Jutro  ks. Proboszcz Tomasz Motyka obchodzi swoje Imieniny. Zapraszamy na Mszę św. na 18.30 by wspólnie podziękować i złożyć życzenia ks. Proboszczowi.

– Wtorek naszą modlitwą wspieramy wszystkie Kobiety by jak najlepiej wypełniły swoje powołanie. Po Mszy wieczornej katecheza dla dorosłych.

– Środa Nowenna ku czci Wspomożycielki o 18.00.

Adoracja 24 godzinna z soboty na niedzielę 12 na 13 marca, dziękujemy osobom, które podjęły się trwania przy Panu, zachęcamy w dalszy ciągu pozostało kilka godzin.

– Niedziela przyszła taca budowlana

– Ze zbiórki do puszek Na Ukrainę zebraliśmy 13 946. Bardzo serdecznie dziękuję.

– Zachęcamy do lektury prasy katolickiej.

– Solenizantom i Jubilatom tygodnia, Ks. Proboszczowi Tomaszowi, dobrodziejom materialnym i duchowym naszej parafii,  życzymy wielu łask przez wstawiennictwo M.B. Różańcowej i  Świętego Jana Pawła II.