I Niedziela Wielkiego Postu – 21 lutego 2021 r.

 Środą Popielcową rozpoczęliśmy czas Wielkiego Postu. Przeżywajmy ten czas  w duchu głębokiej wiary.

– Wyjątkowy charakter Wielkiego Postu wyraźmy poprzez nasz udział w nabożeństwach pasyjnych. – W okresie Wielkiego Postu w naszym kościele są odprawiane nabożeństwa: Drogi Krzyżowej [w piątek] dla dzieci o g. 17.00, dla młodzieży o g. 19.30 i dla dorosłych po zakończeniu porannej Mszy św.  i o g.  18.00. W  niedziele Wielkiego Postu o g. 17.45 Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym. Ofiary składane w czasie Gorzkich Żali na tacę, przeznaczone będą na kwiaty do Bożego Grobu.  Za udział w każdym z tych nabożeństw możemy uzyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami.

Rekolekcje wielkopostne w naszej parafii od 14 do 17 marca, wygłosi je ks. Stanisław Pikor SDB.

– W środę 24 dzień m-ca, wspominamy Maryję Wspomożycielkę, na nabożeństwo i Mszę św. wieczorną zapraszamy Żywy Różaniec. W tym dniu zapraszamy również małżonków Jubilatów m-ca lutego.

– W czwartek Wieczór Uwielbienia.

– Wznowiła działalność Świetlica Parafialna od poniedziałku do piątku w godz. 15.00 – 19.00. Zapraszamy.

– Osoby, które chciałyby przekazać 1% na rzecz Parafii mogą przynosić Pity do Oratorium w godzinach działania Świetlicy.

– Zachęcamy do lektury prasy katolickiej.

– Solenizantom i Jubilatom tygodnia, dobrodziejom materialnym i duchowym naszej parafii,  życzymy wielu łask przez wstawiennictwo M.B. Różańcowej i  Świętego Jana Pawła II.

– W minionym tygodniu Bóg powołał do wieczności:

+ Ryszard Winkler l. 67, ul. Wierzbowa