I Niedziela Adwentu – 27 listopada 2022 r.

–  Dzisiejszą niedzielą rozpoczynamy nowy rok liturgiczny i duszpasterski. Dzisiaj rozpoczynamy okres Adwentu, który przygotuje nas do uroczystości Narodzenia Pańskiego.

– Zapraszamy do udziału  we Mszach Świętych Roratnich ku czci Maryi Niepokalanej w dni powszednie o godz. 6.30;  Dzieci zapraszamy szczególnie w poniedziałek, środa i piątek na g. 17.00;   

– We wtorek rozpoczynamy Nowennę przed Uroczystością Niepokalanej. Modlitwy Nowenny będą odmawiane na porannej i wieczornej Mszy św.

– Środa g. 18.00 – Nowenna ku MB. Na Mszę św. wieczorną zapraszamy Małżonków Jubilatów m-ca listopada.

– I czwartek miesiąca zapraszamy ministrantów na Mszę św. i nabożeństwo.

– I piątek m-ca; Msze św. z okazją do spowiedzi o g. 6.30; 17.00; 18.30; 19.30; od g. 9.00 – odwiedzimy chorych w domach z Sakramentami.; po Mszy św. wieczornej kolejne Jerycho Różańcowe, które zakończymy w sobotę o g. 15.00 – Koronką do Bożego Miłosierdzia.

– W sobotę po porannej Mszy św. Nabożeństwo ku czci Niepokalanego Serca Maryi.

– Pragniemy zorganizować Kolędę w dwóch formach Msze kolędowe dla poszczególnych ulic oraz formę zaproszenia indywidualnego. Osoby zainteresowane zaproszeniem proszone są i wzięcie ze stojaka deklaracji i odniesienie do 18.12. do kancelarii i zakrystii. Kolędę rozpoczniemy od 2.01.2023 r.

– W kruchcie kościoła można nabywać wieńce adwentowe, opłatki wigilijne, świece Caritasu.

– Zachęcamy do lektury prasy katolickiej.

 – Solenizantom i Jubilatom tygodnia, dobrodziejom materialnym i duchowym naszej parafii, życzymy wielu łask przez wstawiennictwo M.B. Różańcowej i Świętego Jana Pawła II.