Niedziela Świętej Rodziny – 26 grudnia 2021 r.

– Dzisiejsze Święto kieruje nasz wzrok w stronę Świętej Rodziny z Nazaretu. Liturgia zaprasza nas nie tylko do zawierzenia naszych najbliższych Jezusowi, Matce Bożej i św. Józefowi, ale nade wszystko do kształtowania codziennego życia na wzór Świętej Rodziny.

– O jutra Msza św. poranna w tygodniu już o g. 7.00.

We  wtorek po Mszy wieczornej katecheza dla dorosłych.

– W czwartek Wieczór Uwielbienia – 20.30

– W piątek ostatni dzień roku kalendarzowego. 18.00 Nabożeństwo, 18.30 – Msza św. Dziękczynna na zakończenie Starego Roku.

-W sobotę 1 stycznia, Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki,  Msze Święte od g. 8.00 i pozostałe jak w każda niedzielę. Rozpocznijmy Nowy Rok, upraszając orędownictwa Bożej i naszej Matki. Tego dnia w łączności z Kościołem powszechnym będziemy modlili się o pokój na świecie. I sobota miesiąca.

– Niedziela przyszła I m-ca Adoracyjna.

– W związku z pandemią tegoroczna kolęda będzie miała inny charakter. Pragniemy zaprosić parafian z poszczególnych ulice na Msze św. wieczorną, aby wspólnie modlić się o Boże błogosławieństwo na rozpoczęty rok. Rozkład w gablotach i na stronie.

– Solenizantom i Jubilatom tygodnia, dobrodziejom materialnym i duchowym naszej parafii, życzymy wielu łask przez wstawiennictwo M.B. Różańcowej i Świętego Jana Pawła II.

W minionym tygodniu odeszli do wieczności:
+ Jadwiga Bieńkowska l. 90, ul. Rubież
+ Władysława Wymysłowska l 91, ul. Poronińska
+ Zenon Kraskowski l. 68, ul. Półkolista